אודות

אודות משרד עו"ד ניר ישראל

לעו"ד ניר ישראל, ניסיון רב בדיני המס ובעבירות כלכליות, ניסיון שנצבר במהלך עבודתו כתובע ברשות המסים. עו"ד ישראל שימש כתובע במחלקה לתיקים מיוחדים ברשות המסים וריכז את הטיפול בפרשיות הכלכליות הגדולות ביותר של רשות המסים בשנים האחרונות. 

עו"ד ישראל טיפל במהלך עבודתו ברשות המסים במגוון רחב של תיקים, החל בתיקי מס פשוטים יחסית (עבירות "בסיסיות" \ "טכניות") של אי-הגשת דו"חות במועד, ניהול תיקים מורכבים יותר של קיזוז חשבוניות פיקטיביות והגשת דיווחים כוזבים לרשויות המס בכוונה להתחמק מתשלום מס, וכלה בפרשיות כלכליות מהמורכבות ורחבות ההיקף של רשות המסים ("מגה תיקים"), בהן מעורבים מספר רב של חשודים ונאשמים, רכוש בהיקף רב וחומר ראיות נרחב ביותר.

ל"ארגז הכלים" המקצועי של עו"ד ישראל מיתוספת היכרות עמוקה עם מנגנוני קבלת ההחלטות בגופי התביעה והאכיפה על זרועותיהם השונות – הפרקליטויות, יחידות התביעה ברשות המסים, היחידות החוקרות ברשות המסים ובמשטרה, המבקרים בתחנות המע"מ ומפקחים מטעם מס הכנסה. היכרות עמוקה זו מהווה יתרון משמעותי והיא זו המעניקה למשרד את הנופך הייחודי שלו. היכרות זו מאפשרת לבחון בראייה רחבה את מצבו המשפטי של כל לקוח, ולתת לו את המענה המקצועי המיטבי ביותר, המבוסס על הערכה מושכלת של סיכויים לצד סיכונים. 

בתחום הפלילי המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מס (עבירות על חוק מע"מ, על פקודת מס הכנסה ועל פקודת המכס) ובעבירות כלכליות, בדגש על עבירות על חוק איסור הלבנת הון. המשרד מעניק ליווי וייעוץ משפטי לחשודים ולנאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי. משרדינו נותן ייצוג החל משלב החקירה הגלויה, מעצרי ימים, מעצר עד תום ההליכים, תפיסת נכסים ושחרור תפוסים, וכלה בניהול התיק הלכה למעשה בבית המשפט. בנוסף, מייצג המשרד את לקוחותיו מול רשויות המס השונות בהליכים אזרחיים או בהליכים סמי-אזרחיים (הגשת בקשות כופר חלף הגשת כתב אישום, המרת כתב אישום לקנס מנהלי).  קראו גם על עורכי הדין שלנו

המשרד מעניק ליווי וייעוץ משפטי לחשודים ולנאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי